PLASTİK CERRAHINIZI NASIL SEÇMELİSİNİZ?

Seçeceğinizin hekimin sertifikalarını ve diplomasını mutlaka görmelisiniz !

Ünlü mü, tecrübeli mi? Televizyona sık çıkan mı? Gazetelerde sıkça haberleri yer alan mı? Üniversite hastanesinde çalışan mı? En tanınmış ve büyük hastanede çalışan mı? Güzel konuşan mı? Çok önerilen mi? Yoksa sadece hastaneyi seçmek yeterli mi? Elbette tüm bunlar çok önemli kriterler ancak doğru hekimi seçerken sadece sosyal medya hesaplarına itibar etmemek gerekir.

Devamı

ESTETİKTE DOĞALLIK NASIL OLMALI?

İyi bir estetik operasyonun bence birkaç önemli kriteri vardır. Etrafınızdaki insanların bakınca estetik operasyon geçirdiğinizi anlamaması bence en önemli olanıdır. İnsanlar baktığında burnunu yaptırmış, yüzünü gerdirmiş, göz kapaklarını yaptırmış, gözü açılmış gibi yorumlar yapamayacağı ameliyatlar iyi estetik ameliyatlardır. Sende bir değişiklik var ama ne?

Devamı

ESTETİK ANNLAYIŞI ÇAĞ ATLADI, ÇAĞI YAKALAYIN

Haberiniz var mı, estetik ve güzellikte de çağ atladık. Nasıl mı?

Hatırlar mısınız, eskiden 50 ve 60 ile yıllardaki filmlerde ya da annelerimizin eski fotoğraflarında son derece natürel görünümlü, yapaylıktan uzak kadın ve erkekler vardı, kadınlar incecik dudaklı, incecik kaşlı, kemerli burunlu, terzi elinden çıktığı her halinden belli, ütülü ve kolalı giysilerle; erkeklerse özenle taranmış ve briyantinli saçlarıyla pozlarıyla…

Devamı