1975 yılında İzmir’ de doğdum. 35,5 Karşıyakalıyım. İlk, orta, üniversite ve uzmanlık eğitimi hayatım İzmir’ de geçti. Bornova Anadolu Lisesi mezunuyum, 7 sene bu okulda çok değerli Türk ve Alman Hocalardan eğitim aldım, çok BAL’ lıyım:) İngilizce ve Almanca dillerini iyi derecede konuşmaktayım.

Dokuz Eylül Üniversitesi  Denizli Tıp Fakültesinde okudum ve bu fakülteden dereceyle mezun oldum. 

2001 yılında başladığım plastik cerrahi maratonunda çok değerli hocalarla binlerce vakaya birebir girerek ve CBÜ Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’nın yetiştirdiği ilk uzman olarak 2007 yılında uzmanlık diplomamı aldım.

2014 yılına kadar İzmir Buca SSK ( İzmir Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi) Hastanesinde kurduğum ve tek başıma yürüttüğüm plastik cerrahi kliniğinden binlerce başarılı ameliyata imza attıktan sonra öğretim üyesi olma yolunu seçerek ayrıldım. İzmir Üniversitesi Medicalpark Hastanesi nde öğretim üyeliğine kabul edilerek Yard. Doç. Dr. olarak göreve başladım ve aynı koşullarda İstanbul Göztepe Medicalpark Onkoloji Hastanesi’ nde çalışma hayatıma devam ettim. 

Almanya ve Avusturya’ da bazı kliniklerde çalışma fırsatı yakaladım. Bu da meslek hayatıma çok değerli katkılarda bulundu.

İzmir Alsancak’ ta başladığım muayenehane kariyerime halen İstanbul Nişantaşı’ nda başarıyla ve harika bir ekiple devam etmekteyim.

Yaptığım işi çok sevmekle birlikte özel hayatımda ise çocukluğumdan beri beni en çok mutlu eden anların doğayla içiçe olduğum anlar olduğunu farkettiğimden bu yana doğa sporlarına merak sardım. Senelerce Alaçatı’ da rüzgar sörfü ve Kuşadası Milli Parkta MTB ( bisiklet)  sporlarıyla ilgilendim.

Doğadan ayrı geçirdiğim zamanlarda KSK’ de lisanslı tenisçi olarak raket sallayıp otomobil sporu merakım nedeniyle de  yarış pistlerinde rallilere de katıldım.

Doğasever ve hayvansever kişiliğim hayatıma bambaşka renkler de kattı ve sayısını hatırlamadığım kadar sokak hayvanına yardım etme fırsatı yakaladım.

Halen 1 kedi annesiyim:)

Meslek hayatımda sayısını hatırlamadığım kongre, seminer ve sempozyumlara katılıp çalışmalarımdan dolayı davetler üzerine dünya çapında kongrelerde konuşmalar da yaptım. Plastik ve Estetik Cerrahi alanında yeniliklere oldukça açığım ve gelişmeleri çok yakından takip etmekteyim.

 

Uzmanlık Tezim deri kanserleri üzerinedir ve bu alanda yaptığım binlerce ameliyat vardır.

(Tez konusu: İnkomplet Eksize Edilen Bazal Hücreli Karsinomaların Prognozu ve Prognoza Etki Eden Faktörlerin İncelenmesi (5346 olguluk seri)).

Tezime uzmanlığım boyunca yaptığım deri kanser ameliyatlarıyla yeni olgular ve veriler ekleyerek bilimsel çalışmalarıma devam etmekteyim.

Lazer sistemlerinde oldukça fazla eğitim ve tecrübeye sahibim. Bu sistemler ile alakalı birçok eğitim ve toplantıya katıldım. Son teknoloji laser sistemlerini başarıyla uygulayarak, fraksiyonel laser, laser lipoliz, vaser lipoliz, konularında bilgi ve deneyimlerimi artırdım.