Kesinlikle evet. Bu operasyonda sayıca fazla yağ hücrelerinizi ve reseptörlerini o bölgeden tamamen uzaklaştırıyoruz. Örneğin 25-30 kilo alsanız bile vücudunuzda artık homojen biçimde yağlanma olacak, bir daha asla kontür bozukluğu yaşamayacaksınız.

Ameliyattan sonraki dönemde meme dokusu ve süt kanalları korunduğundan rahatlıkla emzirebilirsiniz. Proteziyle hamile kalıp emziren çok sayıda hastamda emzirme dönemlerinde veya sonrasında hiçbir sorunla karşılaşmadık. Hamileliğiniz nedeniyle protezlerinizi çıkartmak zorunda değilsiniz.

Liposuctionla selülitli görünümde kesinlikle azalma olur ancak tamamen kaybolma olmayacaktır. Liposuction selülit giderici bir tedavi yöntemi değildir, ek kazanım olarak selülit görünümünü azaltır.

Aynı yerlere, aynı şekilde yeniden kontür deformasyonu yaratacak kadar yağlanma olmaz. Kilo alsanız bile tüm vücudunuza homojen yani eşit şekilde dağılımla kilo alırsınız.

Meme küçültme ameliyatı olan kadınların büyük bir çoğunluğu bebeklerini emzirebilmektedir. Bu oran en yeni tekniklerle ve titiz cerrahiyle

Mevcut benlerinizde ani gelişen büyüme, asimetri olması, renk değiştirme, kanama olması uzman doktora başvurmanız gerektiğinin belirtisidir.

Hyaluronik asitten oluşan hazır dudak dolgularının sağlığa en uygun olanları ortalama süresi 1 yıldır, ancak daha kısa ya da daha uzun etki süreli olanları da mevcuttur.

Karın germe operasyonundan sonra 1 yıl hamile kalmamanız önerilir, ancak sonrasında hamile kalmanızda sakınca yoktur.

Hastanın sağlıklı şekilde hedeflenen kiloya inmesi beklenir, ki sıklıkla bu süreç 1 yıl sonrasında mümkündür.